Δημοτικό Περιφερειακό Θέατρο Ιωαννίνων - Τα παιδιά «πετάνε» με τη «Μώβ Ομπρέλα» της Άλκης Ζέη Το ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων, συνεχίζοντας την πολύχρονη παράδοση στην Παιδική Σκηνή τον φετινό χειμώνα, θα παρουσιάσει σε συμπαραγωγή
Δημοτικό Περιφερειακό Θέατρο Ιωαννίνων - Πάνω από 10.500 παιδιά και εκπαιδευτικοί «πέταξαν», με την «Μωβ Ομπρέλα» Πάνω από 10.500 παιδιά και εκπαιδευτικοί «πέταξαν» με την «Μωβ Ομπρέλα» της Άλκης Ζέη, που φέτος
![Το ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων αποχαιρετά την Άλκη Ζέη με τη «Μωβ Ομπρέλα» - Πρωινός Λόγος - Η καθημερινή εφημερίδα της Ηπείρου Το ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων αποχαιρετά την Άλκη Ζέη με τη «Μωβ Ομπρέλα» - Πρωινός Λόγος - Η καθημερινή εφημερίδα της Ηπείρου](https://www.proinoslogos.gr/images/photos/2020/02.FEBRUARY/29_02_2020/mov-obrela.jpg)